Projektowanie i aranżacja wnętrz Szczecin
Projektowanie wnętrz i organizacja przestrzeni w Szczecinie i okolicach

Projektowanie 
i organizacja
domów
i mieszkań w Szczecinie

Witaj w świecie projektowania i organizacji wnętrz. Nazywam się Beata Sobolewska, jestem mamą 9-letniej córki oraz  absolwentką Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie po kierunku Architektury wnętrz, także ukończyłam kurs Declutteringu i Profesjonalnej Przestrzeni autorstwa Agnieszki Witkowskiej – Architekta Porządku. Z przyjemnością opowiem Ci o swojej pasji i pokażę realizacje, które przez ostatnie 13lat doświadczenia zmieniły coś więcej, niż wnętrze. Zobacz, co sprawia, że oferta, którą przygotowałam, jest tak wyjątkowa.

organizacja

Jestem doświadczonym architektem wnętrz ze Szczecina

Fascynują mnie style nieoczywiste i stwarzające wiele możliwości aranżacyjnych – nowoczesny, minimalistyczny oraz  inspirowany naturą. To w tej estetyce umiejętnie przemycam najgorętsze trendy sezonu i sprawiam, że całość pozostaje spójna z indywidualnym stylem właściciela danego domu, mieszkania lub biura. Doceniam także ponadczasowy charakter poszczególnych elementów dekoracji wnętrza i dbam, żeby i one były widoczne w gotowych kompozycjach wnętrzarskich.

Wnętrza, które powstają w mojej pracowni projektowej, są szczególne – zawsze poświęcam im tyle czasu, ile potrzebują, aby mogły stać się unikalne. W pełni wykorzystuję potencjał zgromadzonego doświadczenia i zdobytych umiejętności, dysponuję także szeroką wiedzą z zakresu sztuki budowlanej.

W życiu zawodowym poprzeczkę ustawiam wysoko. Podejmuję się wyzwań, które wiele wymagają i osiągnięcia celów dla wielu niemożliwych do osiągnięcia. Projekty wnętrz, realizowane pod klucz, w Szczecinie, są dopracowane w najmniejszym szczególe – dbam, żeby nic nie umknęło mojej uwadze ani podczas realizacji „pod klucz”, ani podczas nadzorów.

Tworzę projekty wnętrz zgodne z bieżącymi trendami

Declutering i Organizacja przestrzeni – Tworzenie dobrych nawyków

Decluttering i Organizacja przestrzeni w Szczecinie i okolicach to moja pasja. Jej realizacja jest źródłem satysfakcji i pozytywnej motywacji, pozwalają także w pełni angażować się w każdy prowadzony i realizowany projekt.

Uważam, że dobrze zorganizowane mieszkanie to podstawa szczęśliwego i spokojnego życia. Pomagam moim klientom określić rzeczy, których już nie potrzebują i nadać drugi etap życia oraz uporządkować przestrzeń i stworzyć miejsce, w którym czują się dobrze. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprzyja dobremu samopoczuciu i osiąganiu wewnętrznej równowagi.

Chcąc tworzyć wygodne i funkcjonalne przestrzenie, które nieustannie zaskakują stale podnoszę posiadane kwalifikacje. Czynnie uczestniczę w szkoleniach i kursach branżowych oraz targach wnętrzarskich. To dzięki własnemu zaangażowaniu mogę tworzyć projekty wnętrz i organizować przestrzeń.

Przeprowadzka bez stresu

Przeprowadzka to zazwyczaj stresujące wydarzenie. Trzeba się przygotować, spakować, zadbać o transport, a potem jeszcze urządzić się w nowym miejscu. Z wielką chęcią pomogę Ci w tym wyzwaniu!

BIURO PROJEKTOWE

ul. Gajowa 26 71-027 Szczecin, Polska

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Beata Sobolewska