Projektant wnętrz Beata Stańkowska

Projekty wnętrz i aranżacja domów, mieszkań i biur

 

464 STUDIO BEATA STAŃKOWSKA

464Studio to pracowania projektowa, w której projektuje wnętrza dla Państwa. Dzięki temu prowadzenie projektów wnętrz to prawdziwa przyjemność. Nad każdym pracuje starając się wykorzystać w pełni potencjał mojego doświadczenia i umiejętności. Stale podnoszę kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach, kursach i targach wnętrzarskich. Wszystko po to, aby być na bieżąco ze stale zmieniającą się modą oraz rozwiązaniami technicznymi.

Od wielu lat współpracuje ze sprawdzonymi wykonawcami, którym mogę zaufać podczas realizacji pod klucz w Szczecinie i woj. zachodniopomorskim. Zawsze szukam rozwiązań podczas ewentualnych wyzwań, które naturalnie mogą przytrafić się podczas budowy domu. Pomożemy w całym procesie projektowania i aranżacji wnętrza domu i nadzorowaniu wykonawców i zamówień.

Zobacz moje etapy pracy

Projektant Wnętrz

Beata Stańkowska

Wyzwania specjalne i rzeczy niemożliwe to dla mnie codzienność, które niejednego by przerosły. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu sztuki budowlanej sprawia, że nic nie umknie mojemu czujnemu oku podczas realizacji „pod klucz” oraz podczas nadzorów. Lubię ponadczasowy design, który stosuję w  materiałach i elementach wystroju.

Jestem zaangażowana w 100% w każdy prowadzony projekt. Pozytywnie nastawiona nawet do najtrudniejszego wyzwania.

„To wspaniałe uczucie móc po kilku miesiącach zaprosić Inwestora do jego wymarzonego wnętrza, które od podstaw stworzyliśmy razem. Czuję wówczas, że moja praca to coś więcej niż po prostu projektowanie”.

Obrazek 5