Projektowanie i aranżacja wnętrz Szczecin
Telling Stories Through Photos

Projektowanie 
i aranżacja
domów, mieszkań i biur na terenie szczecina i okolic

Witaj w świecie projektowania i aranżacji wnętrz. Nazywam się Beata Stańkowska, jestem absolwentką architektury wnętrz i właścicielką pracowni projektowej. Z przyjemnością opowiem Ci o swojej pasji i pokażę realizacje, które zmieniły coś więcej, niż wnętrze. Zobacz, co sprawia, że oferta, którą przygotowałam, jest tak wyjątkowa.

Projektowanie wnętrz

Jestem doświadczonym architektem wnętrz ze Szczecina

Fascynują mnie style nieoczywiste i stwarzające wiele możliwości aranżacyjnych – nowoczesny, hampton, modernclassic i glamour. To w tej estetyce umiejętnie przemycam najgorętsze trendy sezonu i sprawiam, że całość pozostaje spójna z indywidualnym stylem właściciela danego domu, mieszkania lub biura. Doceniam także ponadczasowy charakter poszczególnych elementów dekoracji wnętrza i dbam, żeby i one były widoczne w gotowych kompozycjach wnętrzarskich.

Wnętrza, które powstają w mojej pracowni projektowej, są szczególne – zawsze poświęcam im tyle czasu, ile potrzebują, aby mogły stać się unikalne. W pełni wykorzystuję potencjał zgromadzonego doświadczenia i zdobytych umiejętności, dysponuję także szeroką wiedzą z zakresu sztuki budowlanej.

W życiu zawodowym poprzeczkę ustawiam wysoko. Podejmuję się wyzwań, które wiele wymagają i osiągnięcia celów dla wielu niemożliwych do osiągnięcia. Projekty wnętrz, realizowane pod klucz, w Szczecinie, są dopracowane w najmniejszym szczególe – dbam, żeby nic nie umknęło mojej uwadze ani podczas realizacji „pod klucz”, ani podczas nadzorów.

Tworzę projekty wnętrz zgodne z bieżącymi trendami

Tworzę projekty wnętrz zgodne z bieżącymi trendami

Tworzenie projektów wnętrz w Szczecinie i okolicach to moja pasja. Jej realizacja jest źródłem satysfakcji i pozytywnej motywacji, pozwalają także w pełni angażować się w każdy prowadzony i realizowany projekt.

Chcąc tworzyć aranżacje, które nieustannie zaskakują – ponadczasowym charakterem i przemyślanym podejściem do obowiązujących trendów, stale podnoszę posiadane kwalifikacje. Czynnie uczestniczę w szkoleniach i kursach branżowych oraz targach wnętrzarskich. To dzięki własnemu zaangażowaniu mogę tworzyć projekty wnętrz zgodne z bieżącymi trendami architektonicznymi i rozwiązaniami technicznymi.

Na czym pracujemy?

Zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz z najlepszymi

Projekty wnętrz, które tworzę, w Szczecinie i okolicach współrealizuję z wieloma wykonawcami. Korzystam ze wsparcia wyłącznie sprawdzonych wykonawców z województwa zachodniopomorskiego i we współpracy z nimi nadaję ostateczny kształt aranżowanym pomieszczeniom. Realizacje pod klucz bywają bardzo wymagające, dlatego towarzyszę swoim klientom w całym procesie projektowania i aranżacji wnętrza oraz nadzorowaniu wykonawców i zamówień.

BIURO PROJEKTOWE

ul. Gajowa 26 71-027 Szczecin, Polska

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Beata Sobolewska