Projekt wnętrza
domu w Mierzynie

Jasne glamore

Projekt wnętrza domu w Mierzynie opiera sie na doborze elementów w jasnej kolorystyce z dodatkiem ciemnych elementów. W tej aranżacji pojawiają się także elementy glamoure  – lampy i elementy chromowe.

Projekt wnętrzasalon a aneksem kuchennym
Projekt wnętrza salon a aneksem kuchennym
Projekt wnętrza Sypialnia
Projekt wnętrza Sypialnia
projekt wnętrza łazienki
projekt wnętrza łazienki
projekt wnętrza łazienki
projekt wnętrza łazienki
projekt wnętrza łazienki
projekt wnętrza łazienki

ELEGANCKI GRANAT – MIESZKANIE SZCZECIN

Projekt wnętrza mieszkania na wynajem wykonałam dla Inwestora pod Klucz. Jedną z jego zalet jest nadanie nowoczesnych cech z domieszką morskich akcentów. Projekt oparłam na prostocie połączonej z nutą ekstrawagancji. Biel, czerń, szarość i drewno, matowe wykończenia i geometryczne kształty nadają wnętrzu surowy, nowoczesny charakter. Dzięki zastosowaniu wyszukanego oświetlenia pomieszczenia stały się dobrze oświetlonymi przestrzeniami..

Główne miejsce w mieszkaniu stanowi salon z aneksem kuchennym wraz z wyspą. Natomiast salon z dużą kanapą zachęca do wspólnych spotkań ze znajomymi.

W całym zaprojektowanym wnętrzu mieszkania wykorzystałam nowoczesne rozwiązania materiałów i oświetlenia tj.: panele winylowe, płytki wielkoformatowe, magnetyczne oświetlenie.

Projektowanie i aranżacja wnętrz Szczecin
Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE MNĄ
razem stworzymy
wyjątkową przestrzeń
lub zadzwoń

Jako doświadczony architekt wiem, że projektowanie i aranżacja przestrzeni nigdy nie dotyczy wyłącznie wnętrza. To, dlatego proces opracowywania szczegółowej koncepcji rozpoczynam od spotkania. Konsultacja w biurze projektowym nie zobowiązuje Cię do podjęcia ze mną współpracy, ale jest niezbędna, aby mógł powstać projekt wnętrza. W celu umówienia spotkania napisz do mnie lub skontaktuj się ze mną telefonicznie. Odpowiem na pytania, które są dla Ciebie ważne i wstępnie ocenię możliwości aranżacyjne wnętrza podlegającego metamorfozie.

BIURO PROJEKTOWE

ul. Gajowa 26 71-027 Szczecin, Polska