Poznaj nas 464 Studio

PRACOWNIA

 

Rzeczy niemożliwe Beata

Specjalistka od spraw, które niejednego by przerosły. Szeroka wiedza z zakresu sztuki budowlanej sprawia, że nic nie umknie Jej czujnemu oku podczas realizacji „pod klucz” oraz podczas nadzorów. Miłośniczka wysokiej jakości, której poszukuje zarówno w stosowanych materiałach, jak i elementach wystroju.

Zaangażowana w 100% w każdy prowadzony projekt. Pozytywnie nastawiona nawet do najtrudniejszego wyzwania. Słowem perfekcyjna i profesjonalna w tym, co robi.

„To wspaniałe uczucie móc po kilku miesiącach zaprosić Inwestora do jego wymarzonego wnętrza, które od podstaw stworzyliśmy razem. Czuję wówczas, że moja praca to coś więcej niż po prostu projektowanie”.

464 Studio Projektowanie wnętrz

464Studio to pracowania projektowa, w której projektujemy wnętrza dla Was. Dzięki temu prowadzenie tych projektów wnętrz to prawdziwa przyjemność. Nad każdym pracujemy starając się wykorzystać w pełni potencjał naszych możliwości i umiejętności. Stale podnosimy nasze kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach. Wszystko po to, aby być na bieżąco ze stale zmieniającą się modą oraz rozwiązaniami technicznymi.

Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, którym możemy zaufać podczas realizacji pod klucz w Szczecinie. Zawsze szukamy rozwiązań podczas ewentualnych komplikacji, które naturalnie mogą przytrafić się podczas remontu. Z nami poczujesz się bezpieczniej i pewniej w całym procesie projektowania wnętrza domu.

Obrazek 7 Obrazek 8 Obrazek 9 Obrazek 10
Obrazek 11 Obrazek 12