Poznaj nas Projektanci wnętrz

PRACOWNIA

 

Rzeczy niemożliwe Beata

Specjalistka od spraw, które niejednego by przerosły. Szeroka wiedza z zakresu sztuki budowlanej sprawia, że nic nie umknie Jej czujnemu oku podczas realizacji „pod klucz” oraz podczas nadzorów. Miłośniczka wysokiej jakości, której poszukuje zarówno w stosowanych materiałach jak i elementach wystroju.

Zaangażowana w 100% w każdy prowadzony projekt. Pozytywnie nastawiona nawet do najtrudniejszego wyzwania. Słowem perfekcyjna i profesjonalna w tym co robi.

„To wspaniałe uczucie móc po kilku miesiącach zaprosić Inwestora do jego wymarzonego wnętrza, które od podstaw stworzyliśmy razem. Czuję wówczas, że moja praca to coś więcej niż po prostu projektowanie.”

Wyzwania specjalne Ewa

Najprościej rzecz ujmując – kreatywna dusza. Miłośniczka dobrego designu, fanka sztuki użytkowej, zorientowanej nie tylko na wygląd, ale i funkcjonalność. Zawsze stara się łączyć bieżące trendy z potrzebami konkretnego projektu, nie rezygnując przy tym z akcentu pozytywnego zaskoczenia.

Sumienna, oddana swojej pracy oraz powierzonym obowiązkom. Otwarta i wsłuchana w potrzeby drugiego człowieka.

„Lubię wyzwania, szczególnie te stylistyczne oraz funkcjonalne. Nie oznacza to jednak, że z technicznymi sobie nie poradzę. Uważam, że każdy problem ma zawsze choć jedno rozwiązanie. Czasem trzeba tylko szerszego spojrzenia.”

Siła zespołu

464Studio to pracowania projektowa, w której zespół chociaż niewielki doskonale się uzupełnia. Dzięki temu prowadzenie Waszych projektów wnętrz to prawdziwa przyjemność. Nad każdym pracujemy wspólnie, starając się wykorzystać w pełni potencjał naszych możliwości i umiejętności. Stale podnosimy nasze kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach. Wszystko po to, aby być na bieżąco ze stale zmieniającą się modą oraz rozwiązaniami technicznymi.

Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, którym możemy zaufać podczas realizacji pod klucz w Szczecinie. Zawsze szukamy rozwiązań podczas ewentualnych komplikacji, które naturalnie mogą przytrafić się podczas remontu. Z nami poczujesz się bezpieczniej i pewniej w całym procesie projektowania wnętrza domu.

Obrazek 7 Obrazek 8 Obrazek 9 Obrazek 10
Obrazek 11 Obrazek 12