Blisko natury

Wołczkowo

Dom w Wołczkowie

Wszystkie etapy procesu projektowego były w tym przypadku czystą przyjemnością. Drewno, czerń i elementy zieleni to coś co od razu przypadło do gustu moim Inwestorom. Blisko natury wewnątrz i na zewnątrz.

Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13

NAPOTKANE WYZWANIA

Projekt wnętrza domu powstał na podstawie projektu budowlanego.

ZAPROPONOWANE ROZWIĄZANIA

Współpraca z wykonawcami w zakresie umiejscowienia punktów instalacyjnych dostosowanych do projektu wnętrza oraz ze stolarzem wykonującym zabudowy kuchenne i meblowe. Pomoc w zamawianiu materiałów i w wyborze wykonawców. Przygotowanie wycen.

 

Blisko natury – Dom w Wołczkowie

Projekt wnętrza domu wykonałam w naturalnym stylu z czarnymi akcentami detali. Projekt opiera się na minimalizmie i nowoczesności, kolorystyka bieli, czerni, szarości oraz drewno zmieniają wnętrze w przytulne i ciepłe.

W projekcie łazienki wykorzystałam płytki imitujące kamienie nadające łagodną kolorystykę oraz szykowny i nowoczesny styl wnętrza. Głównym miejscem w domu to salon z aneksem kuchennym i jadalnią. Uwagę zwróciłam na rozplanowaniu miejsc relaksu i odpoczynku, takich jak salon czy sypialnia gdzie ważną role odgrywa nie tylko kolorystyka i tekstura, ale także odpowiednio dobrane oświetlenie, które wydobywa i nadaje ostateczny szyk pomieszczeniom.

Projekt wnętrza domu jest bardzo funkcjonalny i nowoczesny, a wnętrze domu przytulne i wygodne.