Apartament

Pogodno, Szczecin

Subtelna klasyka

Ponadczasowa klasyka to coś co nigdy nie wychodzi z mody. Stonowana kolorystyka i eleganckie detale sprawiają, że wnętrze przez wiele lat będzie wyglądało atrakcyjnie i cieszyło swoim wystrojem. Taki właśnie jest dom na Pogodnie, który śmiało możemy określić bardzo subtelnym modern classic.

NAPOTKANE WYZWANIA

Mała i wąska łazienka

Przestrzeń podzielona na kilka niefunkcjonalnych

Brak jadalni

Brak miejsca w korytarzu do przechowywania

ZAPROPONOWANE ROZWIĄZANIA

Łazienka została przeniesiona do sąsiedniego pomieszczenia. Dzięki czemu uzyskałyśmy wygodną łazienkę wraz z pomieszczeniem gospodarczym

Połączyłyśmy dwa pokoje – powstał salon z aneksem kuchennym i jadalnią

W holu wygospodarowano część na ukrytą szafę , siedzisko i duże lustro

Subtelna klasyka – Mieszkanie na Pogodnie

Projekt wnętrza mieszkania znajdującego się w przedwojennej kamienicy został wykonany w klasycznym stylu w nowoczesnej aranżacji.

Wykorzystałyśmy elegancką sztukaterię, którą zastosowałyśmy na ścianach i sufitach.  W efekcie zaproponowanych przez nas zmian, polegających na połączeniu dwóch pokoi, powstała przepiękna, widna  kuchnia z meblami z frezowanymi frontami i kamiennymi blatami, a także jadalnia z dużym stołem oraz przestronny salon. Łazienkę przeniosłyśmy do sąsiedniego pokoju wykorzystując istniejące piony W/K. Obecnie łazienka jest wygodna i wykonana w eleganckim stylu.

Pomieszczenia zostały zaprojektowane w klasycznym stylu, w kolorystyce bieli, szarości i czerni.