Subtelna klasyka

Pogodno, Szczecin

Apartament

Ponadczasowa klasyka to coś co nigdy nie wychodzi z mody. Stonowana kolorystyka i eleganckie detale sprawiają, że wnętrze przez wiele lat będzie wyglądało atrakcyjnie i cieszyło swoim wystrojem. Taki właśnie jest dom na Pogodnie, który śmiało możemy określić bardzo subtelnym modern classic.

Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13
Obrazek 13

NAPOTKANE WYZWANIA

Mała i wąska łazienka

Przestrzeń podzielona na kilka niefunkcjonalnych

Brak jadalni

Brak miejsca w korytarzu do przechowywania

ZAPROPONOWANE ROZWIĄZANIA

Łazienka została przeniesiona do sąsiedniego pomieszczenia. Dzięki czemu uzyskałam wygodną łazienkę wraz z pomieszczeniem gospodarczym

Połączyłam dwa pokoje – powstał salon z aneksem kuchennym i jadalnią

W holu wygospodarowano część na ukrytą szafę , siedzisko i duże lustro

Subtelna klasyka – Mieszkanie na Pogodnie

Projekt wnętrza mieszkania znajdującego się w przedwojennej kamienicy wykonałam w klasycznym stylu w nowoczesnej aranżacji.

Wykorzystałam elegancką sztukaterię, którą zastosowałam na ścianach i sufitach.  W efekcie zaproponowanych przeze mnie zmian, polegających na połączeniu dwóch pokoi, powstała przepiękna, widna  kuchnia z meblami z frezowanymi frontami i kamiennymi blatami, a także jadalnia z dużym stołem oraz przestronny salon. Łazienkę przeniosłam do sąsiedniego pokoju wykorzystując istniejące piony W/K. Obecnie łazienka jest wygodna i wykonana w eleganckim stylu.

Pomieszczenia zostały zaprojektowane w klasycznym stylu, w kolorystyce bieli, szarości i czerni.