Dekorowanie

wnętrza domu

DEKOROWANIE WNĘTRZA DOMU

W dzisiejszych czasach brak czasu na dekorowanie wnętrza domu i jego utrzymanie sprawia, że szukamy czegoś, co można zrobić szybko i praktycznie. Jednak nawet w takiej sytuacji nasza osobowość jest nam potrzebna. Wybór odpowiednich materiałów, mebli, dodatków i kolorów sprawia, że chcemy uczynić wnętrze domu odzwierciedleniem naszego sposobu bycia. Główną koncepcję projektu wnętrza domu lub mieszkania można wyrazić tylko jednym słowem: harmonia. Harmonia między stylami i elementami, które będą używane, jako kolor, tkanina, tekstury i właściwe oświetlenie – może to zwiększyć spostrzeganie wartości projektu lub, jeśli jest używana niepoprawnie, może go całkowicie zrujnować. Na przykład możesz ustawić nowoczesną koncepcję projektowanego wnętrza i dodawać klasyczne dodatki lub możesz wybrać klasyczny styl we wnętrzu i dodawać współczesne elementy. Jednak należy zachować przy tym ostrożność.

Dla osób, które nie mogą zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz, bardzo ważne jest, aby wiedziały, jak uzyskać spójne i ładny projekt wnętrza domu. Jego głównym kluczem jest unikanie stosowania zbyt wielu rozmaitych elementów i mocnych kolorów. Używając tylko jednego tonu kolor w otoczeniu, będzie prawie niemożliwe, aby popełnić pomyłkę. Przede wszystkim należy także wybrać ciepłe odcienie beży czy chłodne odcienie szarości.

ALE JAK DOPASOWAĆ STYL DO WNĘTRZA DOMU?

Projektowanie wnętrz jest jak moda: wszystko można użyć zgodnie z naszym smakiem. Nie ma zbyt wielu zasad. Pierwszą zasadą jest rozpoczęcie od stylu architektury domu, po czym można zdefiniować projekt wnętrza.
Na przykład: Nieprzydatne jest posiadanie bardzo współczesnego domu i korzystanie z wielu klasycznych elementów w jego otoczeniu. Musimy podążać za stylem domu. Jednak kilku elementów klasycznych w nowoczesnej rezydencji wnosi do dekoracji inną i piękną kombinację. Nie ma znaczenia, czy jest to obraz, rzeźba czy plakat z preferowanym super bohaterem. Podczas dekorowania wszystko możemy zrobić dobrze lub źle, w zależności od ilości dodanych elementów oświetlania i położenia. Jednak przede wszystkim obraz i dodatki powinny coś znaczyć dla właściciela.

logo 464studio

Pracownia

  • NIP 852-24-96-205

  • REGON 368795980

  • Rachunek bankowy:

  • 05 1090 2268 0000 0001 3548 3766

Polityka prywatności

Follow us

©2023 464studio.pl