Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz
 w Szczecinie i okolicach
– od pomysłu
do wnętrza z pomysłem

W mojej pracowni Projektowanie & Organizacja Wnętrz pomysł oznacza działanie. Inspiracją do tworzenia  wygodnych wnętrz w Szczecinie i okolicach niemal zawsze są wskazówki klienta. Przygotowując szczegółowy projekt wnętrza w budynku zlokalizowanym w Szczecinie lub województwie zachodniopomorskim, autorskie rozwiązania umiejętnie łączę z tym, co ważne dla Ciebie. Gotowa aranżacja nigdy nie jest działaniem wyłącznie jednej osoby, a tajemnica sukcesu tkwi przede wszystkim we współpracy z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Dążę do tego, by tworzone i realizowane w mojej pracowni projektowej projekty były atrakcyjne i funkcjonalne. Podejmuję współpracę z rodzinami, singlami i przedsiębiorcami. Proponuję im rozwiązania wnętrzarskie, będące precyzyjną odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Proces współpracy zawsze obejmuje szczegółową koncepcję wnętrza, projekt i wycenę, a proces urzeczywistniania projektu – propozycje materiałów i dodatków i pośrednictwo w kontakcie z wykonawcami.

Zobacz moje pomysły, które stały się rzeczywistością.

Projektowanie i aranżacja wnętrz Szczecin

Oświetlenie i aranżacja

Różne rodzaje oświetlenia wykorzystuje się w teatrach i na scenach muzycznych, które stanowią integralną część spektaklu…

Projektowanie i aranzacja wnetrz Szczecin

Aranżacja wnętrza

Jednym z największych wyzwań związanych z aranżacją wnętrza jest to, jak zaaranżować dodatki w domu…

Projektowanie i aranżacja wnętrz Szczecin

Dekorowanie wnętrza domu

W dzisiejszych czasach brak czasu na dekorowanie wnętrza domu i jego utrzymanie sprawia, że szukamy czegoś, co można zrobić szybko i praktycznie.

logo 464studio

464 Studio 

Follow us

©2023 464studio.pl