Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz pod klucz – Szczecin i okolice

Nasza pracownia zajmuje się realizacjami „pod klucz” – całościowym projektowaniem wnętrz w Szczecinie i okolicach. Nasze usługi wykończenia pod klucz wykonujemy w domach, mieszkaniach oraz w ramach usługi projektowania apartamentów przez projektanta wnętrz . Projektowanie wnętrz pod klucz jest usługą skierowaną do inwestorów, którym zależy na współpracy od projektu inwestycji, przez jej wykończenie, aż po wyposażenie w gustowne dodatki. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i zaaranżowana z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, zaakceptowanych przez inwestorów. Klienci korzystający z takiej formy współpracy zyskują terminowość przeprowadzonych prac, brak konieczności umawiania się z ekipami montażystów i przede wszystkim oszczędność czasu.

Pakiety projektowania wnętrz pod klucz

W zależności od wybranego przez klienta pakietu usługi projektowania wnętrz pod klucz nasza pracownia wykonuje różne rodzaje prac. W ramach projektowania pod klucz można skorzystać z jednego z czterech pakietów:

  • Standard,

  • Modern,

  • Premium,

  • Indywidualny.

Pakiety pozwalają dopasować ofertę projektowania pod klucz do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Możemy zająć się tylko kwestią aranżacji pomieszczeń i wprowadzić do wnętrz niebanalne dodatki lub meble albo zrealizować projekt kompleksowo – z pomiarami mebli i przebudowami istniejących instalacji. Każdy projekt wykonujemy ściśle według oczekiwań inwestora, aby efekt był dostosowany do jego potrzeb i wyobrażeń. Pomagamy w znalezieniu inspiracji, określeniu celu pomieszczeń, a następnie wyborze najlepszego rozwiązania. Przy projektowaniu wnętrz pod klucz współpracujemy z doświadczonymi ekipami budowlanymi i specjalistami z różnych dziedzin wykończenia i aranżacji wnętrz.

Oferta